ECK775BK Empress Semi Slim Straw/Stirrer Unwrapped 7.75" Black, Boxed 10/500 cs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
These Empress unwrapped slim style stirrer straws are an excellent choice for cocktails and even hot drinks where stirring helps maintain the flavor. They are constructed with polypropylene to help prevent bending and cracking. Each straw has a 7. 75in length and 0. 15in diameter for using with several different cup sizes. All stirrer straws come in a stylish black color.
  • Unwrapped
  • Boxed
  • 10 / 500 cu
  • Semi Slim (0. 15" Diameter)
Size 7.75"